divider_invisible

Zamów

Oryginały obecnie dostępne na sprzedaż:

"Jedność"

"Nieskończona Miłość"

"Bogini Lasu"

divider_invisible

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat obrazów, napisz na adres: [email protected]

 
divider_invisible

Reprodukcje

Wszystkie wydruki reprodukcji są dostępne w wielu formatach i w różnych konfiguracjach na Fine Art America. Poprzez Fine Art America możesz zamówić wydruki za płótnie, z ramami, wydruki akrylowe, a nawet wydruki metalowe, oraz poznać dodatkowe opcje i możliwości.

divider_invisible

Wszystkie reprodukcje drukowane są przez wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt drukarski Epsona na czystym papierze i płótnie bezkwasowym, z użyciem archiwalnego tuszu drukarskiego, który gwarantuje że wydruki zachowają swoją jakość przez całe pokolenie, nie tracąc żywotności kolorów, ani nie blaknąc. 

divider_invisible

OSOBISTE ZAMÓWIENIA

Mogę stworzyć obraz specjalnie dla Ciebie.
Jako intuicyjna malarka posiadam zdolność do dostrojenia się do wiedzy o tym, co może być warte tego, abyś ujrzał/a poprzez formę obrazu. Dając mi ogólny, lub bardziej szczegółowy koncept Twojego życzenia dostaję do dyspozycji wolną przestrzeń do tego, aby moja intuicja mogła przemówić.

Poniżej możesz zobaczyć przykłady obrazów, które namalowałam na zamówienie:

Doświadczenie malowania jest u swojego źródła stwarzania zawsze to samo – nie muszę myśleć ani analizować co dokładnie będę malować, obraz po prostu się wydarza. Formy po prostu chcą się układać i formować, obraz po prostu chce narodzić się w pewien sposób, odsłaniając siebie w procesie stwarzania. I ten swobodny przepływ, to radosne pozwalanie, ta lekkość jest tym, co nazywam intuicyjnym malarstwem. To bezpośrednia komunikacja z duchem, który pragnie wyrazić siebie i przemówić poprzez mnie – do Ciebie.
 
Możesz złożyć swoje osobiste życzenie, oraz wyczerpać swoją ciekawość pisząc do mnie:  [email protected]