divider_invisible
divider_invisible

 

Jestem wyrazem Miłości. (Tak samo jak Ty – czy się z tym zgadzasz czy nie).
Miłość mówi poprzez moje obrazy, poprzez moje życie, poprzez mnie.
Prowadzona zaufaniem do życia, podążając za tym co najdroższe –  odsłaniam moją prawdziwą Wizję Serca.
Życie mówi do mnie niewidzialnym pragnieniem, które tłumaczę na obraz. Czerpiąc z pełnej pustki twórczego, nieskończonego potencjału, odpowiadam moim obrazem na to, co jest potrzebne do ujrzenia mi samej, konkretnej osobie, albo kolektywnej świadomości.

Tworząc, odkrywam siebie. Będąc nieskończoną głębią Istnienia, odkrywam niekończące się odcienie ciemności i światła. Każdy obraz który namalowałam, namaluję i którego nie namaluję – istnieje już we mnie. Proces stwarzania jest procesem odkrywania. Malując obraz wnikam świadomością w głąb świata i jakości na której skupiam swoją uwagę, którą odkrywam jako już istniejącą we mnie.

Malując zdaje się całkowicie na intuicję, która precyzją swojej przenikliwości przerasta mój umysł. Intuicyjne prace odpowiadają celniej na prawdziwą potrzebę Ducha. Intuicyjnie dobieram tematy, kolory i kształty tworzące mój obraz.
W swojej twórczości nie ograniczam się do widzialnej formy. Każdy obraz jest także wibracją, którą tworzę używając świadomej intencji.  Każdy obraz promieniuje energią, zasilony pozytywną intencją i ciepłem serca.
Jestem świadoma tego, że nie mogę nigdy w pełni siebie wyrazić. Ogrom nieskończoności wewnętrznych wizji/wglądów przerasta możliwości mojej osoby.

Poniższe słowa streszczają i oddają sedno źródła i dedykacji mojej całej twórczości:
Ostatecznie, istnieje tylko Miłość. Każde doświadczenie jest zaproszeniem do tego, aby odsłonić jakąkolwiek percepcję, która zabarwia nasze spojrzenie z dala od rozpoznania Miłości w każdej rzeczy. Poprzez jasność i ciemność doświadczeń – to, co rodzi i pozwala istnieć zarówno jasności, jak i ciemności jest Miłość. Wszystko rodzi się z Niej i wszystko zmierza ku Niej, tańcząc wieczny taniec tego życia.

jedność-1-899x600
divider_invisible